Slide1 background
Slide1 background

Hanlı Raf


Dönen raf kategorisinde Türkiye’nin ilk ve tek firması olarak yol almaya başlayıp, kuruluşumuzdan itibaren ürün gamına çeşitli katarak yolumuza devam ediyoruz. Kullanıcıların ihtiyaçlarını minimum maliyet, maksimum kalite ilkesiyle gidermeye yönelik olarak çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Kuruluşumuzdan bugüne tecrübelerimizle hedeflerimizden vazgeçmeyerek ürünlerimizi teknik personelimiz ve son teknoloji makinelerimizle maksimum kalitede ve en uzun ömürlü olarak şekilde üretiyoruz. Kaliteyi ve müşteri memnuniyetini en ön planda tutarak; sizlerin güvenini kazanmak, faydalar sağlamak, rahat ve keyifli ortamlar sunmak en büyük hedefimizdir.

 

SHELF RAF SİSTEMLERİ

Kimsede Olmayan Ürünlerle Farklı Hissedin

 

Vizyon & Misyon

Vizyonumuz


Sektörde ürün yelpazemizle sizlerin ihtiyaçlarınıza göre çözümler üreterek saygın, güvenilir ve tercih edilen marka olmak.

Misyonumuz


Kullandığımız kaliteli malzemelerle ve kalifiye işçiliğimizle ürünlerimizi uzun ömürlü ve kaliteli şekilde üretmektir. Ürünlerimizle hayatı kolaylaştırmayı, zevkli bir yaşam sunmayı amaçlıyoruz. Firmamızla çalışan tedarikçilerimizin, personelimizin, müşterilerimizin güvenlerini kazanmak, faydalar sağlamak, rahat, keyifli ortamlar sunmak, memnuniyetlerini kazanmak bizim için en ön plandadır.
Dünyadaki tüm insanlar arasında hiçbir ayrım gözetmeden dil, din, ırk renk, fakir, zengin hep birlikte güvenli, mutlu, huzurlu, sağlıklı, rahat ve güzel olarak yaşamlarını sürdürebilmelerine katkıda bulunabilmektir.
Çünkü güzel yaşamak her insanın hakkıdır.
©2021 - Hanlı Raf. Tüm Hakları Saklıdır. TTKobi Hazır Web Sitesi